BOZKIRDA HİZMET ESNAFIN AYAĞINA GELDİ

Bozkır Esnaf ve Sanatkarlar odası ve Şoförler odasına kayıtlı üyelerin esnaf sicil vizesi geçen, sicil kaydı, sicilde adres değişikliği, meslek değişikliği, unvan değişikliği ve sicil kayıt sildirme işlemleri Bozkır Esnaf ve Sanaatkarlar Odasında Konya Esnaf Sicil Müdürlü personelleri tarafından gerçekleştirildi. 


Bozkır Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Niyazi YAVUZER; "Konya Esnaf Sicil Müdürlüğünden gelen sicil memurlarının odamız hizmet binasında esnafımıza sicil işlemleri için 04 KASIM 2014 günü hizmet verildigini söyledi ve Odamızda gerçekleştirmiş olduğumuz bu hizmet sayesinde esnafımızın  işlemler için Konyaya giderek zaman kaybının önüne geçtik" dedi. 


Başkan Yavuzer; Oda olarak belirli periyotlarla sicil kayıt işleri için tekrarlanacağını ve yükü ağır olan esnafımızın yükünün hafifletilmesi için ellerinden ne geliyorsa yapmaya gayret edeceklerini belirtti. 

Bozkır Esnaf Odasının yapmış olduğu hizmetten memnuniyet duyan ve sicil kayıt yenileme işlemlerini yaptıran esnaflarımız ise ayaklarına kadar gelen bu hizmetin memnuniyet verici olduğunu belirtirlerken, bu yapılan hizmetten dolayı da emeği geçen bütün yetkililere teşekkür ettiler.   


0 yorum: